Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samoddzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszej Polityce prywatności/ochrona danych osobowych .

Diager


Francuska marka profesjonalnych wierteł DIAGER obecna jest na polskim rynku od 1996 roku – to REL Ltd sprowadził ją do Polski dla swoich klientów i jest jej oficjalnym dystrybutorem.

DIAGER od lat dba o jakość swoich wyrobów, prowadząc liczne badania i prace rozwojowe w zakresie swoich wyrobów. Z tego powodu wiertła marki DIAGER cechują się wyjątkową trwałością.

Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment francuskich wierteł, które mają wielorakie zastosowania, m.in. służą do wiercenia otworów w cegle, betonie i betonie zbrojonym, granicie i ceramice.

Produkty marki DIAGER w naszym asortymencie:

Nasi główni partnerzy


partnerzy partnerzy

Nasza marka

partnerzy

Biuro Gdańsk


Email: office@rel.com.pl
Telefon: 58 301 05 73

Biuro Warszawa


Email: office.wawa@rel.com.pl
Telefon: 22 127 45 63

Niektóre elementy tej strony wymagają obsługi języka JavaScript. Włącz obsługę JavaScript w celu zachowania funkcjonalności strony (więcej informacji).