Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samoddzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszej Polityce prywatności/ochrona danych osobowych .

Sait Abrasivi


REL Ltd już od 1996 roku współpracuje z włoskim SAIT ABRASIVI S.p.A. – jednym z największych na świecie producentów materiałów ściernych.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM produktów marki SAIT; zajmujemy się także konfekcją oryginalnych materiałów ściernych marki SAIT, produkując różnego rodzaju krążki ścierne, pasy i taśmy bezkońcowe pod potrzeby Klienta.

Wprowadzaliśmy markę SAIT na polski rynek i do dzisiaj oferujemy naszym klientom najwyższej jakości towary sygnowane marką SAIT, przede wszystkim papier i płótno ścierne w rolach, arkuszach i krążkach ściernych. Z włoskich materiałów marki SAIT produkujemy również pasy bezkońcowe do cykliniarek, które odznaczają się szczególną trwałością.

Naszym klientom oferujemy także profesjonalne tarcze do cięcia i szlifowania stali i stali nierdzewnej marki SAIT.

Wysoką jakość produktów SAIT potwierdza certyfikat ISO 9001.

Produkty marki SAIT w naszym asortymencie:

Nasi główni partnerzy


partnerzy partnerzy

Nasza marka

partnerzy

Biuro Gdańsk


Email: office@rel.com.pl
Telefon: 58 301 05 73

Biuro Warszawa


Email: office.wawa@rel.com.pl
Telefon: 22 127 45 63

Niektóre elementy tej strony wymagają obsługi języka JavaScript. Włącz obsługę JavaScript w celu zachowania funkcjonalności strony (więcej informacji).