Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samoddzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszej Polityce prywatności/ochrona danych osobowych .

Wiertła do metalu


Jesteś tutaj: Oferta » Wiertła i dłuta » Wiertła do metalu
NWKa

Wiertła do metalu, walcowane z uchwytem walcowym do stali, żeliwa, spiekanych metali proszkowych, alpaki, grafitu; prawoskrętne.

NWKb

Wiertła do metalu, długie z uchwytem walcowym, szlifowane, do głębokich otworów, do stali, staliwa, żeliwa, alpaki, spiekanych metali proszkowych; prawoskrętne.

NWKc

Wiertła do metalu z uchwytem stożkowym, frezowane; prawoskrętne.

NWKp

Wiertła do metalu, bardzo długie, szlifowane, z uchwytem walcowym, do głębokich otworów, do stali, staliwa, żeliwa, alpaki, spiekanych metali proszkowych; prawoskrętne.

NWKa Co

Wiertła do metalu, kobaltowe, szlifowane, do stali twardych, stali nierdzewnych i kwasoodpornych, tytanu i stopów tytanu, żeliwa, alpaki; prawoskrętne.

NWKa Ti

Wiertła do metalu, tytanowane; prawoskrętne.

NWWr

Wiertła do metalu, dwustronne, szlifowane, do blach i cienkich konstrukcji stalowych; prawoskrętne.

Biuro Gdańsk


Email: office@rel.com.pl
Telefon: 58 301 05 73

Biuro Warszawa


Email: office.wawa@rel.com.pl
Telefon: 22 127 45 63

Niektóre elementy tej strony wymagają obsługi języka JavaScript. Włącz obsługę JavaScript w celu zachowania funkcjonalności strony (więcej informacji).