[ KONTAKT ]
Gdańsk:
Warszawa:

O nas

O naszej firmie

REL Ltd – uznany partner w branży materiałów ściernych

REL Ltd działa w branży materiałów ściernych i akcesoriów od 1991 roku ciesząc się rosnącym uznaniem u polskich i zagranicznych kontrahentów. Nasze produkty znajdują zastosowanie w przemyśle metalowym, meblowym, jachtowym, budownictwie, w branży kamieniarskiej i parkieciarskiej.

Produkty wysokiej jakości

Co nas wyróżnia?

Podejmujemy się realizacji nietypowych zamówień, szczególnie w zakresie pasów bezkońcowych i krążków ściernych. Kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych towarów i dbamy o to, aby nasi Klienci mogli u nas otrzymać fachowe doradztwo i pomoc.

Naszym atutem są szybkie i terminowe dostawy. Wieloletnie doświadczenie w branży materiałów ściernych, narzędzi i akcesoriów pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę oraz zaspokojenie wszelkich oczekiwań klienta.

Asortyment od profesjonalnych producentów

Partnerzy

Współpracujemy z wiodącymi światowymi producentami materiałów ściernych, jak np. z SAIT  Abrasivi z Włoch, DIAGER, JOEST, PUREVA, NORTON, BOSCH czy KLINGSPOR. Pod własną marką ABREL dostarczamy szeroki asortyment materiałów ściernych, polerskich, wierteł oraz akcesoriów, używanych w zakładach produkcyjnych oraz przeznaczonych dla każdego majsterkowicza.

REL Ltd będąc AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM produktów włoskiej marki SAIT Abrasivi, dostarcza swoim klientom cały zakres najwyższej jakości produktów SAIT oraz produkuje z materiałów SAIT pod potrzeby Klienta: krążki ścierne na welurze, pasy i taśmy bezkońcowe, arkusze ścierne, rolki papieru i płótna ściernego.

Video

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszego partnera SAIT

REL Ltd
Certyfikaty

Nasze produkty posiadają najwyższe certyfikaty bezpieczeństwa i jakości

Deklaracje współpracy

Współpracujemy z uznanymi zagranicznymi markami

O nas
certyfikat sait nowy 1a
cert-pureva
[display-map id='3655']
Kontakt

Zapraszamy do współpracy

Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się na temat korzyści wynikających ze współpracy z REL Ltd. Sprawdź naszą wysoką jakość!

[]