blankTarasy z drewna wyglądają pięknie, ale wymagają też od właściciela wiele pracy i dbałości, aby cieszyły oko. Szczególnie po sezonie zimowym musimy zadbać o deski i oczyścić powierzchnię przed ewentualną impregnacją na sezon letni.

Do oczyszczania desek użyteczne są myjki ciśnieniowe, ale często musimy wspomóc się szczotką  – zobacz  naszą szeroką ofertę szczotek technicznych: https://rel.com.pl/kategoria-produktu/szczotki/

Po pierwszym oczyszczeniu sugerujemy sprawdzić czy deski nie wymagają szlifowania – tutaj zalecamy użycie naszym wyśmienitych papierów ściernych do szlifierek lub wełny stalowej. U nas znajdziesz krążki z rzepem na różnego rodzaju szlifierki! https://rel.com.pl/kategoria-produktu/krazki-i-trojkaty-scierne/ . Możesz również użyć papieru ściernego w rolce – oderwij kawałek i wyszlifuj swój taras: https://rel.com.pl/kategoria-produktu/rolki-scierne/. Wełna stalowa usunie stare powłoki lakieru lub farby, a także zniweluje niewielkie opalenia drewna. Zapoznaj się z całą ofertą naszej wełny stalowej: https://rel.com.pl/kategoria-produktu/inne-scierne-i-polerskie/welna-stalowa/.

Pamiętaj – naszą wełną stalową w ziarnie 0 wyczyścisz również swojego grilla po zeszłorocznym sezonie J

 

Zapraszamy!