[ KONTAKT ]
Gdańsk:
Warszawa:
Co możemy Państwu zaoferować?

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA DLA NIESTANDARDOWYCH POTRZEB

Nasze wieloletnie doświadczenie, posiadane zaplecze techniczne oraz bogaty zasób wiedzy i materiałów produkcyjnych, pozwalają nam na opracowywanie indywidualnie dobranych rozwiązań dla niestandardowych projektów.

Jeżeli nie wiesz jaki materiał, jakie ziarno  czy jaki proces szlifierski zastosować w swoim warsztacie, nasi doświadczeni pracownicy i technicy z pewnością Ci pomogą.

WSZECHSTRONNOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Wykonamy krążki o średnicach od 50mm do 650mm, pasy bezkońcowe o nietypowych rozmiarach do różnego typu szlifierek, pasy do szlifierek szerokotaśmowych, krążki mocowane na rzep i bez rzepu, z otworami lub bez, arkusze ścierne na wymiar do stworzonego przez Klienta narzędzia, płótno w rolach szerokości od 10mm do 1,5 metra, różnego rodzaju  trójkąty ścierne, włóknina na rzep do szlifowania stali. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania! Zdajemy sobie sprawę, że pewne rzeczy trzeba najpierw wypróbować, dlatego realizujemy zamówienia do testów, na minimalne ilości produktów.

RÓŻNORODNOŚĆ

Poza gotowymi produktami, takimi jak piły diamentowe, tarcze do cięcia, włóknina czy szczotki, oferujemy bardzo szeroki zakres materiałów ściernych nasypowych – z różnorodnymi nasypami i ziarnistością. Produkujemy z nich pasy, krążki, trójkąty, arkusze, rolki – według oczekiwań Klienta.

Od ręki dostępne mamy arkusze, krążki i rolki z papieru oraz płótna korundowego, najczęściej stosowane przy szlifowaniu drewna i metalu, a także nie mniej popularne produkty z nasypem cyrkonowym SAIT, dedykowane przede wszystkim do obróbki stali nierdzewnej oraz pracy z twardym drewnem. Nasz papier w rolach oraz krążki z węglika krzemu SAIT umożliwiają szybką i precyzyjną obróbkę kamienia, szkła, tworzyw sztucznych oraz wyjątkowo trudnych do usunięcia powłok lakierowanych z drewna. Nowością w ofercie jest papier ceramiczny SAIT – wyjątkowo trwały, wydajny i niezapychający się materiał do szlifowania stali nierdzewnej i twardego drewna. Papier ceramiczny zdobył szybko uznanie naszych Klientów z branży parkieciarskiej, dla których wykonujemy krążki na rzep na żądany wymiar do każdej maszyny.

Długoletnia obecność w branży materiałów ściernych pozwala nam spełniać życzenia Klientów nawet w zakresie tych produktów, które na co dzień nie są naszą domeną. Żadne przesłane do nas zapytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NIE WIESZ JAK ZACZĄĆ? TO PROSTE!

Napisz do nas, jeśli szukanego produktu nie możesz znaleźć w naszej standardowej ofercie.

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i zaproponuje odpowiedni produkt lub zada dodatkowe pytania, które pozwolą na doprecyzowanie oferty. Po uzgodnieniu szczegółów i potwierdzeniu zamówienia, gotowy produkt będzie gotowy do odbioru już po 5 dniach roboczych.

Kontakt z naszym doradcą rozpocznij od przesłania wiadomości na adres: zamowienia@rel.com.pl

[]