Z nieskrywaną przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, że nasza Firma – REL Ltd Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów Programu Dobra Firma województwa pomorskiego 2021. W dniu 17 listopada 2021r. wzięliśmy udział w uroczystej gali wręczenia dyplomów i nagród w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie, gdzie godnie reprezentowała nas Dorota Bielińska, nasz specjalista ds. realizacji sprzedaży i logistyki. Firma REL Ltd została wyróżniona w kategorii Najlepszy Pracodawca.

rel-dobra-firma-2021-1

Projekt Dobra Firma realizowany jest przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców w ramach działań wpierających przedsiębiorczość i promujących najefektywniej działające firmy w regionach.

Na podstawie wskaźników finansowych przygotowanych przez ekspertów Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz twardych danych otrzymanych od Info Veriti Polska Sp. z o.o powstała lista firm, które zostały dodatkowo zweryfikowane pod kątem kondycji finansowej, potencjału oraz reputacji.

Partnerami projektu Dobra Firma są m.in. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., ORLEN S.A. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Polski Fundusz Rozwoju.

Ogromnie dziękujemy za wyróżnienie i docenienie naszej działalności na pomorskim rynku pracy. Nasz Zespół – ludzie z którymi pracujemy każdego dnia, z niektórymi blisko już 30 lat – byli i są dla nas najważniejsi. Dobre doświadczenia i to wyróżnienie przekujemy w dalsze sukcesy. Dziękujemy!

List gratulacyjny oraz licencja:

REL Ltd. Sp. z o.o. laureatem Programu Dobra Firma województwa pomorskiego 2021