Korzystając z naszej strony internetowej zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Możesz samoddzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej o tym dowiesz się w naszej Polityce prywatności/ochrona danych osobowych .

Włóknina ścierna


Jesteś tutaj: Oferta » Włóknina ścierna
Włóknina ścierna w rolkach

Włóknina w rolkach o różnych wymiarach, ziarnistości i twardości, w kolorze bordowym (korund; do obróbki stali, drewna, stali nierdzewnej INOX), czarnym (węglik krzemu; do obróbki przede wszystkich drewna i tworzyw sztucznych ) lub zielonym (korund; zastosowanie ogólne).

Włóknina ścierna w arkuszach

Włóknina w arkuszach o różnych wymiarach, ziarnistości i twardości, w kolorze bordowym (korund; do obróbki stali, drewna, stali nierdzewnej INOX), czarnym (węglik krzemu; do obróbki przede wszystkich drewna i tworzyw sztucznych ) lub zielonym (korund; zastosowanie ogólne).

Włóknina ścierna w krążkach

Włóknina w krążkach samoprzyczepnych w kolorze bordowym (korund; do obróbki stali, drewna, stali nierdzewnej INOX), czarnym (węglik krzemu; do obróbki przede wszystkich drewna i tworzyw sztucznych ) lub zielonym (korund; zastosowanie ogólne).

Produkujemy również krążki bez rzepu, z otworami, w różnych średnicach o różnej ziarnistości i twardości.

Włóknina maszynowa

Włóknina ścierna przeznaczona na pasy, do szlifowania stali nierdzewnej.

Włóknina czyszcząca

Włóknina czyszcząca na dysku lub bez dysku; stosowana do usuwania rdzy i farby.

Włóknina na trzpieniu

Włóknina ścierna korundowa na trzpieniu przeznaczona do szlifowania drewna, metalu, tworzyw sztucznych.

Dostępna w szerokim zakresie ziaren.

Włóknina przekładana płótnem

Włóknina ścierna przekładana płótnem do szlifowania powierzchni z drewna, metalu, tworzyw sztucznych.

Dostępna w szerokim zakresie ziaren.

Biuro Gdańsk


Email: office@rel.com.pl
Telefon: 58 301 05 73

Biuro Warszawa


Email: office.wawa@rel.com.pl
Telefon: 22 127 45 63

Niektóre elementy tej strony wymagają obsługi języka JavaScript. Włącz obsługę JavaScript w celu zachowania funkcjonalności strony (więcej informacji).